O mnie

Fotografia zawsze była mi bliska. W młodości kilka lat pracowałem jako foto model. Dziś stoję po drugiej stronie. W fotografii najbardziej kocham to że zatrzymuje czas. Najpiękniejsze są dla mnie takie zdjęcia których nie można powtórzyć. Emocje danej chwili uchwycone na zdjęciu dają mi niesamowitą satysfakcję i cieszą najbardziej. Dla tego lubię naturalne, niepozowane ujęcia. Zawsze daję z siebie sto procent niezależnie od zlecenia jakie wykonuję.

Sam niedawno miałem swój ślub i wiem, jak wielką radość sprawiły mi otrzymane zdjęcia z uroczystości. Fotografia zatrzymuje daną chwile na wieki. Daje możliwość do wrócenia w przeszłość gdy wspomnienia danej chwili stają się zamazane z biegiem czasu. W dzisiejszych czasach ludzie rzadko kiedy mają czas by wracać do przeszłości, nawet do najpiękniejszych chwil swojego życia. Ale fotografie to nie tylko pamiątka dla Nas, ale również dla naszych potomków, rodziny i przyjaciół. To właśnie jest w niej najpiękniejsze. To Wy tworzycie fotografię ja tylko naciskam przycisk aparatu.

Technicznie:

Pracuję na pełno klatkowych aparatach Canon 6D Mark II, wraz z zestawem stało ogniskowych obiektywów 35mm i 50mm 1,4f. Dzięki którym jestem w stanie robić zdjęcia przy bardzo słabym oświetleniu. Posiadam również zestaw lamp błyskowych wyzwalanych zdalnie.

Dysponuję niezbędnym pozwoleniem do fotografowania podczas uroczystości religijnych. Wydanym przez Archidiecezję Wrocławską.